Mu mõistus on otsas.

6
1385

Sellist ”nalja” pole ikka ükski aasta meie peres olnud. Lapsed on 3p lasteaias või hoius ja siis jälle haiged. Mõtlesin, et ei julgegi enne reisi lapsi lasteaedadesse viia, sest ema ei saa kodus olla nendega, vaid peab ka tööl käima. Ja noh… Mõtlesin ikkagi, et viin täna hommikul kutid lastekasse, sest neil pole midagi viga ja tervised korras…

Ja siis öösel tekkis Rometil kõriturse. Haukuv köha ja selline tunne, et ta lämbub. JA MEIL JUST OLI SEE 1,5 kuud tagasi. Ausalt, ma tahaks nutta lihtsalt. Ma ei saa aru, kust see tuli. Nad olid eile täiesti terved.

Mitu korda oli eile öösel mõte, et ehk peaks kiirabi kutsuma, aga teate, ma pole seda kunagi kutsunud ja mul on nagu hirm erinevate juttude põhjal, et niisama ei tohi helistada. Lisaks läks öösel see kuradi aurumasin katki. Ma olin niigi juba nii mustas masenduses lapse pärast. Siis otsisin üles õhuniisutaja ja see ka ei läinud kohe tööle, jukerdasin ja jukerdasin. Lõpuks näitas vähemalt see vidin elumärke. Tundub, et see veidi aitas ka. Niiskem ja jahedam õhk aitab kõriturset taandada.

Lugesin öösel siis kõikvõimalikke artikleid selle kohta ja selgus näiteks see, et poistel esineb seda 7x rohkem kui tüdrukutel. Päris jube number minu meelest. See võib ka olla allergeenist tingitud, aga pigem arvan, et siit tuleb mingi haigus ka otsa ikkagi. Ma olen lihtsalt nii väsinud sellest kõigest. Hunnik pilte ootab töötlemist ja ma olen lihtsalt pea kaks kuud lastega kodus olnud kogu aeg, sest nad on haiged. Kahel sõbrannal külas käimata, sest kutid haiged ja me ei taha sõbrannade beebsusid haigeks teha.

Meil reaalselt nii olnud, et suve lõppedes oli meil okseviirus, siis nohu-köha, siis oli koroona, siis nohu-köha, siis oli entero, siis jälle nohu-köha JA NÜÜD JÄLLE. Eelmine nädal, kui reisil käisin, siis olid lapsed terved. Enne seda jälle haiged. Ja hoius kirjutati, et tuulerõuged ka veel seal. Meie ”õnneks” oleme kogu aeg haiged olnud ja sellel hetkel hoius ei olnud, kui viirusekandja hoius oli. Aga noh, peiteaeg on ca 20 päeva, seega sealt võime veel vabalt kellegi teise käest tuulekad ka saada. Parim oli ühe ema kommentaar selle tuulerõugete postituse alla: IMELINE. Ma lihtsalt niimoodi naersin, pisarad silmas. Reaalselt. Ma pole midagi nii turgutavat ammu lugenud. Nii tabav ja kõik hoiuemmed mõistsid seda idekat sarkastilist nalja.

Täiesti kuradi imeline on. Mul on nii kahju, et lapsed ei saa aias käia, sest neile väga-väga meeldib seal. See kodus istumine tüütab lõpuks ju kõiki ära. Mul pooled asjad tegemata, sest lihtsalt ma ei saa kodus kahe lapsega olles mitte midagi teha. Ainult koristada nende järel, süüa teha, pesu pesta ja võimalusel triikida ning nendega mängida, KUIGI nad mängivad koos KA VÄGA PALJU. Ma kunagi arvasin, et seda aega ei tulegi, et ainult kaklevad, aga ei. See aeg on käes. Eile näiteks aitas Kents Rommil kapsahautist süüa, et ta ka söödud saaks ja siis koos magustoitu süüa. Ootas ära Rometi. Eluarmas ju? Mängisid siin koopamängu ja niisama autodega. Truss ütles mulle koju tulles, et lastega pole ikka üldse raske üksinda, nad on elutsillid ja jumala lihtne on nendega. Mitte mingit probleemi pole. Aga palus ruttu, et ma kiiresti uuele reisile ikkagi ei läheks. Haahaaa.

Eks kaklemisi tuleb ka ette, just selles võtmes, et Kennet ei suuda oma vihja ohjas hoida ja virutab Rometile. Aga ka see on palju paremaks läinud. Tekkinud on see, et ta hoiatab Rometit ja lõpuks kui kannatus kaob, siis äsab. Aga on ka kenasti öelnud, et palun ära tee ja mine palun ära. Väga uhke tunne on, kui üks neljaaastane oskab niimoodi käituda. Arenguruumi on, aga sellegipoolest väga tubli tegelane on K.

Ahjaa… ja SIIS VEEL HAIGUSTEST…. Kennetil oli mingi hetk haigusega koos ka põis korrast ära, aga mis juhtus on see, et TA KÄIB NÜÜD KOGU AEG PISSIL. Oleme kõikvõimalikud(VIST) proovid ka temaga ära teinud ja näitajad on korras. Kuul mulle pähe lihtsalt. Arvame, et tal nüüd ongi iga väiksema häda korral vaja põit tühjendama minna ja see on nagu peas kinni. Aga kuidas sellest lahti saada, ei tea.. Õnneks nüüd paari nädala möödudes on veidi vähemaks jäänud. Algul oli ikka väga hull. Õpetaja lasteaiast ütles ka, et kui talle öelda, et Kents, Sa juba käisid pissil, siis ta noogutab ja läheb eluga edasi.

SEND HELP PALUN. Nutt on kurgus lihtsalt. Tahaks, et tibud oleksid terved ja rõõmsad, MITTE HAIGED IGA 3 PÄEVAST PEALE TERVENEMIST.

Halapostituse lõpp. Tänan tähelepanu eest.

Previous articleNaistearst ja viinamarjad
Next articleLõtvunud naha pinguldamine kirurgilise sekkumiseta – HIFU smas lifting
Liina. Certified freelance make-up & SFX artist based in Tallinn, Estonia. Hobby photographer ✖️ Fashion lover ✖️travel blogger ✖️ Addicted to reading ✖️ nature junkie ✖️mommy ✖️and.. living life to the fullest.

6 COMMENTS

 1. Kas lastele vitamiine annad ? Äkki need aitaks tervist turgutada. Ntks d3+k2, yomi punase päevakübaraga või marsimehe punase päevakübara omad

 2. Egas midagi, katsu vastu pidada!
  Mul ka 4ne laps käib lasteaias nagu kuuvarjutus. 5päeva aias ja jälle sigahaige. Täna küsisin perearstilt rahustit, närvid krussis ja ei ole kuu aega magada saanud.
  Ainult üks skeemitamine käib, et laps oleks hoitud ja töö tehtud.

 3. Laps neljas nädal kodus, vahepeal nagu saab tervemaks, siis mõteme, et kohe ei saada lasteaeda, las kosub ja siis 1-2 päeva pärast jälle köha nohu tugevam 🤷‍♀️ Kuidas see võimalik on, kui m lasteais ei käi, külas ei käi, ainult isa käib tööl. Müstika 🤯🥲

  • HHAHAHAH NO MEIL SAMA :D:D nüüd hoidsingi igaks juhuks enne reisi kodus :D:D:D JA JÄID HAIGEKS IKKAGI…

   ma isegi ei tea enam, kas nutta või naerda või midagi kolmandat… :DD:D:D:
   selline kobla on ees sellest kammajaast.

   Aga eks tuleb kambakesi vastu pidada! Tüütu on, aga ega midagi teha ei saa..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here